PRESTASHOP

PrestaShop, svetový líder v oblasti e-commerce software.

Open-Source riešenie pre všetky firmy.

S viac než 85.000 inštaláciami po celom svete, a 250%-ným nárastom členov komunity v roku 2010 sa PrestaShop zaradil medzi najväčše svetové e-commerce software riešenia.

Vytvorený dvoma nadšencami internetových technológií, PrestaShop rýchlo dosiahol vedúcu úlohu v oblasti e-commerce riešení .

Samotný úspech PrestaShop spočíva v 6 kľúčových bodoch:

Efektívny model: zdarma, open source riešenie ktoré vyvíja okrem tímu z popredných odborníkov aj komunita viac ako 265.000 vývojárov, spolu vytvorili softvérové ​​riešenie ktoré je vždy na špičkovej technológii.

Špičkové technológie: rýchly, otvorený, neustále sa vyvíjajúce riešenia s využitím najnovších technológií.

Výkonné riešenie: PrestaShop dosahuje vynikajúci výkon z hľadiska rýchlosti a môže presiahnuť viac ako 10.000 objednávok za deň!

Bohatstvo a rozmanitosť: viac než 265 funkcií a viac než 1.250 doplnkov ktoré sú k dispozícii v obchode PRETAADDONS,sú vhodné pre všetky oblasti činnosti.

Profesionalita partnerov: viac než 500 renomovaných partnerov pri vytváraní e-shopov po celom svete dokáže upraviť a prispôsobiť PrestaShop podľa potrieb zákazníka. Sú školení, poskytujú podporu s pomocou PrestaShop teamu.

Kvalita služieb: Školenie, podpora a poradenstvo sú k dispozícii na pomoc spoločnostiam pri vykonávaní svojej internetovej aktivity.

Naša firma poskytuje služby pre klientov , ktorý chcú využiť software PRESTASHOP ako riešenie pre prevádzku eshopu.

Služby ktoré poskytujeme:

Vytvorenie template(šablóny, theme) pre Váš eshop, kompletne od grafického návrhu až po vytvorenie témy pre prestashop. Vieme tiež upraviť Vašu zakúpenú tému, alebo free tému podľa Vašich požiadaviek.

Tvorba a úprava modulov podľa Vašich požiadaviek, aby bola prevádzka eshopu spoľahlivá a pre zákazníka užívateľsky prívetivá s intuitívnym ovládaním.

Služby administrácie Vašeho eshopu – nemusíte sa trápiť ak treba niečo upraviť, opraviť, naimportovať tovar, odoslať newsletter alebo upraviť funkčnosť eshopu. Vy môžete robiť to čomu rozumiete a baví Vás to – SAMOTNÉMU PREDAJU.

Komplexné riešenie eshopu od domény, hostingu, inštalácie a kustomizácie podľa vašich predstáv je samozrejmosťou.

Kvalita, spoľahlivosť a rýchlosť sú dnes najhlavnejšie dôvody pre výber partnera pre spoluprácu.