OPTIMALIZÁCIA A SEO

Pod pojem SEO obyčajne zahŕňame nasledujúce činnosti:

>SEO – Search Engine Optimalization tj. Optimalizácia pre vyhľadávače

– LINKBUILDING

– REGISTRÁCIA DO KATALÓGOV

– COPYWRITING

– SEO analýza a vytvorenie kľúčových slov

– SEO friendly webstránky

– Validita kódu webstránok

>SEM – Search Engine Marketing tj. Marketing pre vyhľadávače

– PPC reklama – Google, eTarget, Seznam

– FACEBOOK reklama

>SNM – Social Network Marketing tj. Marketing na sociálnych sieťach

Pri dnešnej obrovskej konkurenci v každom odvetví podnikania, nielen na internete je veľmi dôležité upútať, zaujať návštevníka, byť na popredných pozíciách vo vyhľadávačoch skrátka a zjednodušene byť na internete viditeľný.

Webdizajnér Vám môže vytvoriť pútavú webstránku alebo môžete mať najlepší tovar a ceny v e-shope, ale ak nikto nenájde Vašu stránku, tak bola Vaša snaha a investované peniaze zbytočné.

Preto treba pri tvorbe už na začiatku myslieť kto bude Vašim návštevníkom a ako mu dáte vedieť že máte na internete stránku alebo obchod. Na internete je to možné dosiahnuť pomocou SEO optimalizácie Vašich stránok. Do optimalizácie priraďujeme viac vecí, napríklad : copywriting, PPC reklama, registrácia do katalógov, linkbuilding a mnoho iných techník. Čím viac optimalizačných techník sa skombinuje, tým je pravdepodobnosť vyhľadania a návštevy Vašej stránky vyššia.

Ak máte záujem Vaše internetové stránky optimalizovat a zlepšit tak svoje pozície vo vyhľadávačoch, môžete si vybrat z našej ponuky.