VYTVORÍME VÁM PROSPERUJÚCI E-SHOP

Vytvárame eshopy postavené na riešení PRESTASHOP, ktorý bol ocenený cenou BEST OPEN SOURCE AWARD 2010 ako najlepšia e-commerce aplikácia.

PrestaShop je rozdiel od iných Open Source riešení naozaj plnohodnotný elektronický obchod s funkciami ktoré má mať poriadny eshop . Ak jste už nejaký obchod prevádzkovali, tak asi viete aké dôležité sú v praxi niektoré súčasti a prvky, na ktoré človek na začiatu možno ani nepomyslí. Napríklad možnosti automatického výpočítu poštovného a dopravného pre rôzne možnosti dopravy, rôzne zľavy, akcie, ponuka jednoduchého výberu farebných a veľkostných variánt produktu s rôznou cenou, ako aj mnoho iných. Toto a všetko v PRESTASHOPE nájdete. Jednoducho – PRESTASHOP je platforma na ktorej sa dá vytvoriť a prevádzkovať naozaj ziskový elektronický obchod.

PrestaShop má oveľa menšie nároky na server, ako iné konkurenčné riešenia. Toto Vám asi teraz nepripadá dôležité, ale v praxi to znamená veľkú úsporu nákladov na prevádzku, hlavne keď sa bude váš obchod rozrastať. E-shop je kompletne lokalizovaný, nakonfigurujeme Vám daňové sadzby, sadzbu dopravy, atribúty tovarových položiek. Pomôžeme Vám s naplnením e-shopu tovarom.

Nájdeme pre Váš eshop zákazníkov, pomôžeme Vám so sledovaním ich správania v e-shope a odhalíme prípadné úskalia brániace vytvoreniu objednávky.