123ESHOP

Riešenie vytvorené pre rýchle nasadenie eshopu do prevádzky, ktoré je postavené pre použitie na území Slovenska. Obsahuje všetky potrebné súčasti ktoré sú optimalizované pre slovenské podmienky, nakoľko vývoj e-commerce je u nás a v západnej Európe rozdielny.

Systém je vytvorený na niekoľkých typoch rozloženia blokov na eshope v takzvanom Frontshope a umožňuje si vybrať farebnú variantu a upraviť obrázky buď v hlavičke alebo v slideri.

V systéme sú zabudované všetky súčasti, ktoré je v súčasnosti možné využiť pre efektívnu prevádzku eshopu.

Platobné moduly pre platbu kartou pre všetky hlavné banky, podpora splátkových systémov Quatro a Cetelem, export tovaru do SK porovnávačov cien, prefojenie s Facebookom a twiterom.

Z marketingovej časti je zabudovaná podpora akceptácie zľavových kupónov, Azet karty, Sphere karty.

Samozrejmosťou je vytvorenie objednávky bez registrácie, úprava a vymazanie objednávky.

V administrácii tovarových položiek sú tieto funkcie: vytvorenie kópie tovarovej položky, vytvorenie rôznych kombinácií produktu s rôznymi cenami, filtrovanie podľa farebných variant, niekoľko obrázkov produktu, predaj virtuálnych produktov a množstvo iných.

Presné nastavenie dopravného podľa hmotnosti alebo ceny, niekoľko prepravcov, voľby platby dobierka, na účet, platobnou kartou, Paypal, Moneybrokers …

Tento systém bol vytvorený pre cenovo citlivých zákazníkov, pretože umožňuje prenájom kvalitného riešenia za rozumnú cenu.